pse mė le

  Share
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 00:23

  jam visibel une kinez ndaj

  e kisha drejtuar temes pyetjen
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 16:41

  hmmmm sa vizibel qe je dhe ti mi
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 4/1/2008, 11:43

  Nuk e di pse , smė thua mirdita apo lamtumir
  tė pengon dikush apo ske dėshir,
  Tani ti nuk mundesh te ecėsh krenar,
  sepse shumica e din se ti je tradhėtare,
  Mirpo kėto per mua nuk jan asgje teper
  ne qoft se je mėsuar mos tradheto dikend tjeter! :hart:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 4/1/2008, 12:30

  wow...
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 4/1/2008, 12:41

  he mor wowowowowoowow jan te gjitha ehehehehe
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 4/1/2008, 12:44

  hmmmmm maca maca
  :8)
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga maca prej 7/2/2008, 14:56

  kithi kino :puc:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/2/2008, 13:54

  shko se dikush tjeter po te pret
  shko se nje zemer tjeter po te therret
  shko e me le vetem te vuaj
  shko sepse Zoti keshtu e paska shkruar
  shko e me vetem te qaj
  shko sepse ti nuk ke faj
  shko e buzeqeshi dikujt tjeter
  une do rri ketu te digjem e te tretem
  shko se e tille eshte kjo bote
  shko e mos derdh asnje lot
  shko e prap me duaj
  shko e lamtumire me thuaj

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 8/2/2008, 21:00

  maca gjalle je moj ??? kith
  shkodrane shume e bukur pizia... komplimente
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 13:16

  flm kinezi

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 17:02

  asgje shkodranja :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 22:44

  puc pra :puc:

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 19:33

  nuk du Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 10:45

  nuk te pyta a do apo sdo te thashe puc dhe te them prap puccccccccccccc :puc:

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/2/2008, 20:25

  VETĖVRASĖSE


  QAN TI NE HESHTJE PER LOTET PENDOHESH
  NUK NGOPESH NE DOZA PESIMIZMI DROGOHESH
  NE VORBULLEN E HESHTJES NGRE KOKELARTE REVOLTEN
  PERCAPESH DESHTUAR DJERSITUR MERR DROGEN

  MEMURE SHEKULLOREPO RRETHON TE ARDHMEN
  GENJEHESH SE SFIDON POR PENGON TE ARDHMEN
  FSHEH GJOKSIN PERPARAHAPSIRAVE UL KOKEN
  KTHEN SHPINEN ZHURMSHEM PERPLAS PORTEN

  NE SOFREN E SHTRUAR KAFSHATAT PERTYP
  E URITUR NXITON KAFSHATE QEMBET NE FYT
  VEPRON NDAJ GJITHCKAJE EGERSISHT HAKMARRESE
  ME VETEN LUFTON S'KUPTON PO BEHESH VETEVRASESE.
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/2/2008, 20:32
  Edhe Kėtė vitė ne festojm tė ndarė !!!

  Qėndroj si stuhi para njerzve tė gėzuar,i shikoj dhe buzėqeshi deri
  sa nė zemėr kam njė pikėllim.Edhe disa minuta dhe tek ti do tė ndahet
  viti i vjetėr nga ju e tė vijn i riu,edhe disa minuta edhe ti e
  feston diku nė mesin e njerzve tė gėzuar.Si kur se tė kam para syve
  ,si kur se tė shikoj me shikim tė ngrohtė dhe ēoj gotėn duke ta
  uruar njė vit tė bukur ,si kur se ndoshta mė lehtė do tė ishte nese kėto minuta i kalloj ne iluzjone!
  Po unė nuk dua tė shikoj dhe ta dijė si jeton bota e gėzuar kur prap
  sonte tė ndarė festojmė.Nuk kam dėshir ti shof tė dashuruarit duke u
  pėrqafuar kur se edho sonte nuk je nė perqafimin tim.Nuk dua tju
  bashkangjitem atyre qė pa kur far dhimbje ose brenge janė me tė
  dashurit e vet kur unė ty stė kam pranė!Nuk dua ta shikoj qiellin plot e pėrplot vransi dhe re tė zeza,tė cilat mė kanė mbuluar,nuk dua sepse mė duket nė kėto ēaste se edhe qielli pikon lot diku larg atje tek ti,ashtu si tek unė!
  Por qėndroj,qėndroj nė mesin e tyre,nė mesin e tė gėzuarve,tė
  dashuruarve,nė mesin e atyre qė festojnė sė bashku,qėndroj dhe pėr
  ty mendoj.Edhe sa vite tjer ,edhe sa festa tjera,edhe sa gėzime tjerė
  ...edhe sa?A gjindet pėrgjigje pėr kėto pyetjet e mija ndokun tjetėr
  se unė pėr kėto pėrgjigje nuk kam?A gjėndet spjegim pėr kėto dhimje
  dhe definicion i kėsaj dashurije?A ėshtė kjo njė fantazi a po njė
  dashuri e ndaluar?Mė ndihmo ,mė udhėzo,mė trego,se vetėm sė bashku
  mundemi tė qėndrojmė tė fortė!
  Dhe le tė festojnė bota,tė gėzohen tė gjith,tė shkruajn fjalėt e tyre
  dashurije nė rėrėn e lagur,tė cakrrojnė gotat,tė pėrqafohen!Diku larg
  e di se ti je ,se ne mesin e tyre gjindesh,por ne zemrėn time tė mbajė
  dhe prap njėri pa tjetrin festojmė!

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/2/2008, 20:36


  E thelluar ne heshtjen misterioze rri prane dritares dhe shikjoj
  natyren.Asgje nuk me terheqe,as pamja e bukur e kesaj vjeshte e asgje
  tjeter...
  Lumturia,kenaqesia,gezimi im jane shuar qysh diten qe te mori vdekja ''TY
  ENGJULLI IM...''
  Ti tani je larg meje,shkove ne nje bote te pakthim,ne boten e amshimit
  ''ENGJULLI IM''.......
  Qe nga dita kur ike ti, nuk me jane terur me lotet.
  Me thone se nje dite do te me kaloj e tere kjo,dhe do te kem vetem ne
  kujtime dhe ne enderra,por jo une edhe sot mbas1jave nuk po mundem ta bind
  veten se ti me ''ENGJULLI IM'',nuk ben pjese ne mesin e te gjalleve,por as
  i vdekur sje jooooo.......jooooo,sepse nga zemra ime dhe nga mendja ime
  nuk do te shlyej per jete e mot...gjithmon do te jetoj me kujtimet e tua.
  Sot me 29.10.2007 u ben 1jave,javet do te behen muaj,e muajt vite dhe une
  ende do te qaje per ty .......''ENGJULLI IM''....
  Shume plane per te ardhmen ishin te lidhura me TY....Ato u shuan por
  dashuria dhe kujtimi i qdo gjeje sa ishim bashke do te jene te perjetshme...
  Godites qe lajmi i zi qe me erdhi.
  Humba DASHURINE TIME TE VETME DHE TE JETES...
  Skam fjale te pershkruaj dhimbjen per humbjen tende as veten spo muna me
  bind qe ''TI'' nuk je me....ne mua ke len vetem dhimbje qe edhe mu nje dite
  do te me qojne ne varr....
  Dhimbja eshte thelle,shume thelle ne zemren time...
  Ti jeton ne zemren time dhe do te me mungosh shume derisa nje dite te
  takohemi serish...
  [/size]

  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 12/2/2008, 18:22, edituar 2 herė gjithsej
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 22:31

  yeah :te puc pak:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/2/2008, 18:23

  :lov:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:45

  anej ku duheshin foto nuk kishte... knej ka plot... bohh
  shkodrane prape nuk du...
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/2/2008, 07:30

  Sad Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 13:01

  blerta mos u merzit se nuk ishte per ty ajo pergjigje,,,ishte per mu nga un nuk do ai nga ti do keshtu qe qesh blerta

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 14:55

  o shkodrane nuk kam gjo me ty moj zemer...
  pergjigja ishte per ketu dhe blerta nuk ka pse merzitet se nuk e kam me poezite :D:D jane shume te bukura
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/2/2008, 15:37

  :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 16:02

  :8)

  Sponsored content

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:48