pse mė le

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga sandra prej 4/3/2010, 09:49

  pse me le loqk
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga sandra prej 4/3/2010, 09:49

  pse me le loqk
  avatar
  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 26
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga LyricalGirL prej 4/3/2010, 09:51

  Pse me le atehere kur me se shumti pata nevoj per ty, nuk me le ta gezoja te drejten e te pasurit prinder, me le ne moshen me te keqe atehere kur me nevojiteshe te pakten te ma jepje ndonje keshille dhe te dija edhe une se qeshte te kesh prinder por ja qe jeta ishte e pa drejte me ne te mori ty dhe me la mua vetem si nje te mjere ne mes te udhekryqit te jetes
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga sandra prej 4/3/2010, 09:57

  p-se me le ...........................
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/3/2010, 10:00

  sandra shkruajti:p-se me le ...........................

  vraje sandraaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga BeLti prej 4/3/2010, 14:32

  Pse me le vetem?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga Nike prej 4/3/2010, 15:12

  Pse me le ne mendime
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga BeLti prej 6/3/2010, 01:32

  Pse me le vetem ?
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga sandra prej 6/3/2010, 08:58

  PS EME LE
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga elhamiu prej 6/3/2010, 09:13

  jo ste lash mi

  Sponsored content

  shok Re: pse mė le

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:11