LOTĖT DHE SHIU

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/3/2008, 10:21

  qyqja kinezi pse te vdesesh mar qyqjaaaaaaaaaaaaaaa edhe mu me ka marre malli Sad
  mos me pyet si jetoj
  kur dite e nate per ty mendoj
  kur e din se jam e vetmuar
  kur e din se jam e lenduar
  mos me pyet pse kam lot ne sy
  kur e din se ata jane lote malli per ty
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 13:40

  nese shiu lagi token aq pika loti
  ran nga syt e mi per ty"""""
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 13:40

  nese shui lagi gjethet aq pika loti
  ran ne zemren time per ty""""

  Sponsored content

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:29