LOTĖT DHE SHIU

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 30/11/2007, 21:07

  mire ben maca qe i ve vetes kufinj :) sepse pastaj e ke me te veshtire per gjithcka
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga maca prej 30/11/2007, 21:44

  ashtu eshte kinez duhet ti vem kufi per gjithqka se me ne fund nuk mundemei ta kontrollojm veten apo jo ja nji kiss kuss
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/12/2007, 18:25

  prej sot mėngjez pėr mėngjez
  pėr ditė do tė derdhi lot
  dhe ngapak tė vdes
  ēdo forcė qė e pata
  kėtė mėngjez e kėputa
  mė fal mikja ime
  mė nė fund tė humba.
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga maca prej 1/12/2007, 19:15

  uau shaban ke e ke humb me ti?? me vjen keq!!..
  po poezija eshte teper e bukur te lumt
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/12/2007, 19:29

  jo maca,nuk kam humbur asgjė,vetėm ashtu thjesht fura njė poezi,megjithate falemderoj pėr vlerėsimin,por kujtojese ti ishe poete shumė e mirė.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 10:45

  maca thnx lali... ja te te puc edhe une tyve :) je shume e mire
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 12:53

  falemiderit shaban je i pa aritshem
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 12:54

  :puc: :puc: :roll: edhe un tyve je shuum shum i mir kinez
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 13:56

  :ui: :puc: maca :)
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 14:22

  :8) :D :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 15:26

  :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga kiss_today prej 4/12/2007, 10:00

  Jashte bie kaq shume shi
  Brenda pikojne lotet e mi
  Jam ne dyshim per nje dashuri
  pak nga pak po humbas besimin tek TI Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 7/12/2007, 17:52

  nuk e kuptoj pse tek une kaq shume dyshim
  pse kaq dyshim ne dicka te shenjte si dashuria
  une vete ty ne zemer te kam, dhe per kte duhet besim
  me ca fjale te shkruajtura, nuk emerohet tradhetia :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga kiss_today prej 11/12/2007, 11:47

  Po me cfare emertohet tradhetia ?
  Fjalet jane fillimi i saj
  Veprat vijne me vone, pa kuptuar
  Mos duhet te pres " te jem plotesisht prej teje tradhetuar"?????Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga triniti prej 11/12/2007, 13:27

  mos duhet te pres me syte mbushur me lote
  mos duhet valle te ndihem cdo dite si sote???

  zhgenjyer...plotesisht e tradhetuar
  me lote qe ne sy...tashme jane shteruar...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 11/12/2007, 19:00

  nga une asgje nuk duhet te presesh
  ca jam une per ty, veten duhet te pyesesh

  valle ate qe do, po ta tradhetosh
  do mundesh me sa te kesh jete, te dashurosh

  nqse besim nuk keni te ai qe doni
  atehere... nuk mund te thuhet se e dashuroni

  atehere veten... te tradhetuar e cilesoni
  dhe krejt gabimisht, kunder zemres dhe arsyes veproni
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga kiss_today prej 16/12/2007, 11:12

  Te ndihesh e tradhetuar
  s'do te thoqe qe s'ke dashur kurre
  Te ndihesh e zhgenjyer nga ai
  s'do te thote se s'e do plotesisht ti
  E gjithe kjo do te thote:
  se kush dashuron vertet,
  me siguri te plote e pranon
  se ka per te vuajtur ne jete...

  PS: Dashuria eshte vetem Vuajtje
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga Erisel prej 16/12/2007, 16:57

  "Dashuria eshte vetem Vuajtje". Vertete e mendon keshtu ti Kiss_today ???
  Po me vjen keq per vuajtjet e tua, por varet se sa di ti ta shijosh dashurine. Mos mendo se jane gjithmone te tjeret fajtor per mungesen e kenaqesise tende. ika Perpiqu ta shijosh jeten edhe me dashuri te bukur, por jo vuajtje !
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 16/12/2007, 20:58

  dashuria eshte vuajtje
  kete te gjithe (ne te 2) e dime
  te vetdijshem nisemi per atje
  edhe pse vuajme, prane njeri tjetri shpirterisht rrime Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga kiss_today prej 18/12/2007, 20:58

  Do doja te isha me sigurt ne vetvete
  Do doja te isha " E RENDESISHME" per dike ne jet
  Do doja te flisja fjalet me te bukura per dashurine
  Do doja te ndihesha e dashuruar vertet...
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga Bardh prej 19/12/2007, 16:30

  Mall

  Nė letėr kujtimet

  malli i djeg.

  Zemra hesht
  edhe sikur t'a shposh
  s'bėzan.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 19/12/2007, 19:14

  duhet te bej shume qe te te bej te besosh
  se per dike "me shume se e rendesishme" je ne jete
  por shume me e qete do jesh kur kete ta kuptosh
  dhe atehere do me duash :) dhe e dashuruar do ndjehesh vertete
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga kiss_today prej 20/12/2007, 15:00

  Sa zili te kam o shi
  Here bie i qete, pushon, e here me furi
  Kjo zemra ime vetem loton
  Ne te, vec shi ka gjithmone...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga MiLaN prej 22/12/2007, 20:48

  do doja me i fuqishem se shiu te isha
  do doja qe nje superfuqi ne dore te kisha
  ne zemren, shiu me diell e yje ta zevendesoja
  dhe ashtu si gjithmone, me shpirt te te dashuroja Sad
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 01:41

  sa e thelle ajo poezia bardh dhe mbi te gjitha shume e qarte

  Sponsored content

  rri Re: LOTĖT DHE SHIU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:14