Gabimi me i madh qe keni falur

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 27/11/2007, 11:48

  Gabimi me i madh qe keni falur cili eshte dhe mund te na tregoni ngjarjen me pak fjale .


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Besa prej 27/11/2007, 15:28

  te falesh eshte mire por vetem nje here te njejtit person, nese ia fale dy here, atehere per mua eshte dobesi.

  shokut dhe shoqes mund tia fale nje gabim per ta vazhduar tutje shoqerine, nese gabimi eshte i rende, sja fali ndoshta!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 19:17

  akoma jo...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga triniti prej 29/11/2007, 12:58

  no comment, sja vle barra qerane
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 15:56

  aha te paska ik mundi kot trinto Sad
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 00:51

  nuk e fala ate te madhin, nuk eshte ne natyren time te fal
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 18:57

  po te voglin e fale kecke :D:D:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 13:15

  kam falur shume
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 16:04

  yyyyyyyy sa shume mi kecka??? :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga lo prej 2/2/2008, 05:00

  deri tani asgje tragjike ☀
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 16:58

  sa mire
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/3/2008, 11:58

  nuk fali kollaj pastaj kur eshte gabim nuk i ve rendesi i madh apo i vogel thjesht ishte dicka qe nuk u bente kaq dhe nuk falet normalisht :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga kiss_today prej 2/12/2008, 12:08

  Kam falur TRADHTINE e personit qe kam dashur Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Vizitor prej 2/12/2008, 13:26

  nuk fal kurre gabime te medha te vogla varet
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga skifter prej 2/12/2008, 14:00

  nuk foli kur me gabime, po jom shum i sakt

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Vizitor prej 3/12/2008, 11:25

  kiss_today shkruajti:Kam falur TRADHTINE e personit qe kam dashur Sad
  :8) mire bere nqs se ja vlente .Nuk fal komllaj jo.
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/3/2009, 16:17

  se them ktu
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga stavri prej 4/3/2009, 17:08

  se mbaj mend
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Morena prej 4/3/2009, 18:56

  Spara fal kollaj.
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Klea prej 1/4/2009, 17:48

  kur kam falur nje person qe flite keq per mua neper pv e forumit edhe pse un kam prova e kam falur sepse nuk me njeh edhe nuk e njoh ate njeri
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/4/2009, 18:04

  ai sesht gabim i madh moj klea :D yyyyyyyyy sa dalin ktu qe flasin haha  un kam fal por ska qen ndonje gabim i MADH dmth se kam len te behet i madh :D
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Klea prej 1/4/2009, 18:06

  esht gabim kur beson tek njerezit BLERTA
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga stavri prej 1/4/2009, 18:06

  se mbaj mend mire vallai cfare kam falur dhe ke
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga skifter prej 9/4/2009, 11:06

  un se fali trethtin
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/4/2009, 12:02

  sme ka rastisur akoma ndonje gje e tille

  Sponsored content

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:28