Gabimi me i madh qe keni falur

  Share
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 9/4/2009, 12:21

  Kam falur shume gjera ne jete. Nuk e adhuroj hakmarrjen po nese mbeshtetem per muri nuk kam me kontroll.
  Per falje chatesh dhe forumesh se qaj koken fare si te largohem nga pc e harroj cka kishte dhe cka ndodhi jane gjera qe thjesht kalohet koha dhe shume here kur nxefen njerzit behet me terheqese tema ;D
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Hannah prej 22/12/2009, 23:48

  Vetem zoti nuk ben gabime,andaj ne njerzit gabojme,e duhet te falim ashtu sic kemi nevoje te jemi te falur.
  Une kam falur edhe pse mbas nje kohe te gjate...
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Ardhmeria prej 30/12/2009, 08:32

  jan disa por ka ardhur koha qe nuk falen me kurr
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Nike prej 30/12/2009, 15:24

  Tradhtin
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga roby prej 31/12/2009, 14:02

  mvaret tek gabimet..gabimet me parandjene nuk i kam fale as nuk do i flae kurr....
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/1/2010, 13:47

  kam falur me disa por tani jam kurr te shkuara te harruara
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/1/2010, 14:11

  une nuk fali asgjė
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga sandra prej 14/3/2010, 15:15

  PSE U LARGU TELI JA
  FALI EDHE PSE BOTAP PRAP E KERKON
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga stavri prej 14/3/2010, 16:40

  zmbaj mend
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Morena prej 14/3/2010, 19:55

  i zhgenjyer shkruajti:une nuk fali asgjė
  hmmmm hmmmmmmmmmm kjo tregon se je "egoist"
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Edi7 prej 14/3/2010, 20:50

  sfal njeri une

  Sponsored content

  default Re: Gabimi me i madh qe keni falur

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:47